Бітумна покрівля Katepal

битумная черепица Katepal
Сьогодні на ринку існує великий вибір покрівельних матеріалів. Але бітумна черепиця фінської компанії Katepal вже давно вважається одним із найпопулярніших матеріалів для покрівлі. Довіра споживачів до матеріалів Катепал викликана стабільно високою якістю продукції, великим досвідом компанії, передовими технологіями виробництва та тривалим терміном служби матеріалів для покрівлі.
битумная черепица Katepal
Katepal – це виробництво на заводі у Фінляндії покрівельної продукції, яка вже понад 70 років займає передові позиції на покрівельному ринку. Бітумна черепиця виготовляється у формі багатошарових плоских листів, з фігурними вирізами на одній стороні, які герметично укладаються та склеюються між собою за допомогою спеціально передбаченої на основі клейової смуги. Черепицю Катепал можна укладати на дах будь-якої конфігурації: багатосхилий, круглий, вигнутий, як з великим, так і з малим кутами нахилу і т.д.
битумная черепица Katepal
Починаючи з 2015 року, фахівці фабрики Katepal почали виробляти нову колекцію бітумної черепиці – Ambient (Амбієнт). Незвичайно і цікаво виглядає фактура цієї колекції на похилому даху, надаючи незвичайний 3D-ефект світло-тіні, переливаючись на сонці різнорівневими пелюстками.
кровельные материалы Katepal
Залежно від колекції, плитка може мати фігурний малюнок різної форми: хвилеподібної та овальної, шестигранної, трикутної, квадратної та прямокутної. Бітумна черепиця Katepal виготовляється в різних варіантах розфарбовки, як однотонних, так і кольорових. Форма та колір матеріалу визначають, до якої колекції він належить.

битумная черепица Katepal

Основні колекції Катепал: Manshion (Меншен), Katrilli (Катріллі), Jazzy (Джазі), Foxy (Фоксі), Classic KL (Класік КЛ), Rocky (Рокі), 3Т, Forte (Форте). Покрівельні матеріали Katepal відрізняється функціональністю та унікальними характеристиками. Бітумну черепицю Katepal можна укладати на покрівлі з кутом нахилу від 3° при використанні направляючого килима. А при використанні підкладочних килимів Super Base (Супер Бейс) та Lite Base (Лайт Бейс) ТМ Katepal кут нахилу ската може становити щонайменше 8°. Максимальний кут нахилу покрівлі для бітумної черепиці Катепал може становити 90 градусів. Якщо монтаж черепиці буде виконано якісно та з дотриманням усіх інструкцій та рекомендацій, така покрівля прослужить Вам десятиліттями.

 Katepal Classic KL

Katepal Jazzy

Katepal Foxy

Katepal Katrilli

Katepal Rocky

Katepal Ambient

Katepal Mansion

Katepal 3T


Якщо фінський дерев’яний будинок буде покритий таким сучасним покрівельним матеріалом, як м’яка черепиця, Ви можете бути впевнені в тому, що вона повністю виконує покладені на неї функції. М’яка черепиця має такі переваги перед іншими покрівельними матеріалами:

– Економічна, відноситься до середньої цінової категорії
– Під час дощу майже не чутно шуму
– Має хороші тепло- та звукоізоляційні властивості
– Не схильна до окислення, іржі, гниття, корозії
– Бітумний матеріал водонепроникний
– У складі немає металу, тому не потребує громовідведення
– Не слизька, легко затримує сніг
– Довговічна, середній термін служби 50 років
– Не змінюються характеристики при перепадах температури
– При правильному монтажі витримує сильний вітер
– Можливе укладання на нерівний дах
– Швидкий та простий монтаж

 битумная черепица Katepal