Фінський каркасний будинок

Фінський каркасний будинок – це зручний та економічний спосіб будівництва дерев’яних будинків. Це фінський варіант північноамериканської системи дерев’яного каркасного будівництва, із застосуванням якої в одних Сполучених Штатах щорічно будується близько мільйона будинків на рік. За цією системою будують будинки як професійні підрядні організації, так і індивідуальні забудовники.
финский каркасный дом
Популярність системи фінського каркасного будівництва невпинно зростає. Її позитивно сприйняли як професійні, так і індивідуальні забудовники. Одночасно виникла потреба у великій кількості якісних будівельних матеріалів. Але, на жаль, у нашій країні технології виготовлення та сушіння бруса – основи каркасного будинку сильно застаріли, і відповідно, якість вітчизняного брусу та інших дерев’яних будівельних матеріалів залишає бажати кращого. Більше того, знайти на нинішньому ринку якісні, екологічно безпечні та правильно висушені будівельні матеріали із деревини практично неможливо.
Финский каркасный дом
Каркасний будинок, побудований з якісних фінських матеріалів – на сьогоднішній день одне з кращих рішень для будівництва, що поєднує в собі тільки природні екологічні матеріали, подаровані самою природою, сучасні технології будівництва, що дають даному типу конструкції незаперечні переваги, затишок та дизайн будинку побудованого з брусу.

Матеріали, з яких збирається фінський каркасний будинок, не містить формальдегідів та синтетичних компонентів. Всі ізоляційні плівки замінені спеціальним фінським чотиришаровим ламінованим, армованим сіткою папером з натуральних гігроскопічних матеріалів. Як вітрозахист замість плит OSB використовуються фінські екологічні вітрозахисні панелі. Замість мінеральної вати використовується натуральний целюлозний утеплювач Termex із подрібнених волокон деревини із підвищеними звукоізоляційними та теплоізоляційними властивостями. Решта частини конструкції – це натуральне дерево з Фінляндії. Таким чином, фінський каркасний будинок повністю складається з деревини в тому чи іншому вигляді, завдяки чому і зберігає всі найкращі якості будинку. Крім того, фінський каркасний будинок має ряд важливих переваг: не дає усадки, він набагато легший, вимагає більш простий і дешевий фундамент і він набагато тепліший за звичайний брусовий будинок.

Теплопередача каркасного дома