Дерево-алюмінієві вікна Fenestra

Дерево-алюминиевые окна Fenestra

Що таке дерево-алюмінієве вікно?

Йдеться про класичне вікно з дерев’яною рамою, але яке зовні додатково закрите алюмінієвими профілями. Fenestra пропонує різні за конструкцією та характеристиками моделі дерев’яних та дерево-алюмінієвих вікон, а також балконних дверей. Дерев’яні елементи виготовляються, як правило, із клеєної деревини хвойних порід. В усіх вікнах Fenestra міцна та надійна продумана конструкція. Дерев’яні елементи фарбуються чи тонуються, а потім покриваються атмосферостойкими лаками. Алюмінієві профілі фарбуються порошковою фарбою. Стандартні тони: білий (RAL-9010) та темно-коричневий (RR-32). За бажанням, Ви також можете вибрати тон, що Вас цікавить за каталогом.

Вікна Fenestra Primus

дерево-алюминиевые окна Fenestre Primus

Fenestra Primus – це поворотне дворамне, дерево-алюмінієве вікно з одинарним склом у зовнішній рамі та склопакетом у внутрішній рамі. Коробка вікна виконана з дерева та зі сторони вулиці закрита алюмінієвим профілем. Зовнішня рама повністю виготовлена з алюмінію. За бажанням у вікна можна встановити вентиляційні клапани, москітні сітки, жалюзі, рами, люки для провітрювання, а також, декоративні планки.

дерево-алюминиевые окна Fenestre Primus

 

Основні характеристики та особливості вікна Fenestra Primus:

РОЗМІРИ:
Глибина коробки 130 мм, 170 мм або 210 мм. Дерево-алюмінієві вікна Fenestra Primus виготовляються на замовлення за наданими замірами клієнта відповідно до системи управління якістю ISO 9001.

УЩІЛЬНЮВАЧ:
Для ущільнення внутрішньої рами на коробці встановлений трубчастий ущільнювач із термоеластопласту. Такий самий ущільнювач встановлений і на внутрішній рамі. Ще один ущільнювач встановлений на віконній коробці для ущільнення зовнішньої рами.

ОБРОБКА ПОВЕРХНІ:
Використовується фарба (наприклад, каталог RAL) або інші тонуючі матеріали (каталог AkzoNobel TINTEX).

ХАРАКТЕРИСТИКИ
Теплопровідність:
Коефіцієнт теплопередачі U стандартного скла 1,0;
Коефіцієнт теплопередачі U для спецскла 0,85 (VTT розрахунковий, розмір 1230х1480)
Звукоізоляція:
Rw = 42-50 дБ
Ctr = 35-47 дБ

ДЕРЕВИНА
Для виготовлення елементів вікон використовується деревина хвойних порід, оброблена та підібрана за стандартом якості SFS 4433. Коробка виготовляється із склеєних дерев’яних ламелей для більшої стабільності матеріалу за допомогою атмосферостійкого клею D4.

АЛЮМІНІЙ
Для якісного захисту вікон від атмосферного впливу з боку вулиці використовуються накладки з алюмінію. Обробка алюмінієвих частин – порошкове фарбування.

СКЛО
У зовнішній рамі стандартно використовується 4 мм скло, у внутрішній рамі – склопакет за стандартом SFS.

Вікна Fenestra Fenix

дерево-алюминиевые окна Fenestre Fenix

Fenestra Fenix – це однорамне, поворотне або поворотно-відкидне дерев’яно-алюмінієве вікно з двокамерним склопакетом, яке відкривається всередину, рама та коробка якого зовні вкриті алюмінієвим профілем.

дерево-алюминиевые окна Fenestre Fenix

Основні характеристики та особливості вікна Fenestra Fenix:

РОЗМІРИ ТА ФОРМА
Максимальна площа рами – 3 м2, площа коробки – 6 м2.
Можливі спеціальні форми: круглі, дугоподібні, випуклі та кутові вікна.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
Теплопровідність:
Коефіцієнт теплопередачі U стандартного скла 0,83;
Коефіцієнт теплопередачі U для спецскла 0,79 (VTT розрахунковий, розмір 1230х1480)
Звукоізоляція:
Стандартне скло Rw = 33 дБ
Спецскло до Rw = 41 дБ

ДЕРЕВИНА
Тришарова клеєна деревина хвойних порід відповідно до стандарту якості SFS 4433. Коробка виготовляється із склеєних дерев’яних ламелей для більшої стабільності матеріалу за допомогою атмосферостійкого клею D4.

АЛЮМІНІЙ
Для якісного захисту вікон від атмосферного впливу з боку вулиці використовуються накладки з алюмінію. Обробка алюмінієвих частин – порошкове фарбування.

СКЛО
Потрійний склопакет 3K4Sel/4/4Sel-18 CU+ARG. Товщина склопакету 48 мм.
За спецзамовленням можливе: безпечне скло, склопакети для покращення звукоізоляції та зниження впливу сонячного випромінювання.