CLT-панелі фінської компанії HOISKO

CLT-панелі HOISKO виготовляються шляхом склеювання окремих дерев’яних брусків, які укладаються навхрест у вигляді монолітної плити до досягнення бажаної товщини. У такій конструкції ламелі багатошарових плит щільно склеєні між собою. При необхідності, плита CLT проходить обробку на верстаті з ЧПУ, виконується шліфування поверхонь та наносяться захисні покриття.
деревянные CLT панели
Клей, що використовується при виготовленні CLT панелей, є екологічно чистим поліуретановим клеєм, без запаху та формальдегідів. Такий самий клей використовується при виробництві клеєного брусу для фінських дерев’яних будинків. Передова технологія склеювання забезпечує цілісність панелей без щілин та вад, надає відмінні характеристики повітронепроникності та водонепроникності.
изготовление CLT панелей
Перехресне ламінування та великий тиск при склеюванні забезпечують високу стабільність панелей, запобігаючи природному розширенню та усадці деревини. А отже, кінцевий продукт має точну відповідність геометричних розмірів до запланованих проектних розмірів. Порівняно зі звичайною деревиною, склеєні CLT-панелі мають більшу стійкість до вогню, тому будівля з CLT-панелей вважається більш пожежобезпечною конструкцією, порівняно з іншими видами дерев’яних споруд. Крім того, за необхідності, поверхневий шар може бути оброблений вогнезахисним просоченням.
изготовление CLT панелей
Виробництво дерев’яних CLT панелей HOISKO здійснюється в сухих приміщеннях з контрольованим мікрокліматом для стабільної підтримки заданих параметрів температури та вологості. Монтаж компонентів будівлі з CLT елементів відбувається за лічені години, тому CLT-панелі залишаються сухими, а витрати на місці низькими.
производство CLT панелей