Переваги CLT-панелей

CLT-панели HOISKO
Технологія будівництва з CLT-панелей має не тільки безліч переваг, але й позбавлена низки недоліків, властивих дерев’яним будинкам. Будівельники, які використовують цю технологію, охарактеризували її як практичність, надійність, довговічність, швидкість. Поряд з головним конкурентом – будинком з клеєного бруса, будинки з CLT-панелей позбавлені головного їх недоліку – усадки брусу, в них відсутні тріщини і міжбрусові щілини, які необхідно ущільнювати.
строительство дома из CLT-панелей
Основні переваги дерев’яних CLT-панелей:
– Економічна ефективність: великі будівельні елементи швидко монтуються, виробництво CLT-панелей не потребує багато часу, а кількість відходів виробництва – мінімальна.
строительство дома из CLT панелей
– Висока універсальність CLT-панелей у використанні, технологія дозволяє досягти унікальних архітектурних форм будівлі, що не є доступним для більшості інших матеріалів.
финский дом из CLT панелей
– Відмінні характеристики внутрішнього мікроклімату приміщень у будинках із CLT-панелей. Завдяки тому, що CLT-панелі повністю виготовлені з деревини, здійснюється природне регулювання температурних та вологісних характеристик повітря у приміщеннях.
строительство финских CLT домов
– Висока несуча здатність і стійкість, конструкції з CLT-панелей можна порівняти з будівлями зі сталі та бетону. Перехресне склеювання деревини значно збільшує характеристики міцності матеріалу. З CLT-панелей часто будують багатоповерхові будинки.
CLT-панели
– Висока екологічна безпека будинків CLT. Матеріалом, з якого виготовляються CLT-панелі є лише натуральна деревина та безпечний поліуретановий клей, який також використовується при виробництві клеєного бруса для зрубів.
здания из CLT панелей
– Гнучкість технології, ще на стадії виробництва є можливість спроектувати будь-які форми CLT панелей, передбачити віконні та дверні отвори у потрібних місцях.
– Відсутність вологих будівельних процесів дає можливість при необхідності одразу після монтажу основи будівлі приступити до оздоблювальних робіт, що значно прискорює збирання дерев’яних CLT будинків.
многоэтажное строительство из CLT панелей
– Довговічність CLT-панелей, термін служби будівель із цього матеріалу понад 100 років.
– Висока вогнестійкість будівель із CLT-панелей. Середня швидкість прогорання плити при температурі 1200 градусів становить трохи більше 0,6 мм/хв., що є дуже гарним результатом.