Керамічні блоки Poroton

Керамический блок Poroton
Одним із нових напрямків діяльності нашої компанії є імпорт теплих керамічних блоків із Німеччини від кращого виробника на ринку. Ніякий подібний будівельний матеріал для стін не має таких високих енергоефективних характеристик як керамічні блоки JuwoPoroton S8 і S9.

З огляду на те, що цінова політика на блоки POROTON дуже конкурентна, сьогодні їх стало значно вигідніше застосовувати для будівництва будинків. Керамічні блоки, вироблені в країнах СНД, мають теплотехнічні характеристики в 2-2,5 рази гірші за німецькі аналоги.
Саме керамічні блоки товщиною 30см із теплопровідністю 0,09 Вт/(м·°С) на сьогоднішній день найбільш вигідно застосовувати для будівництва індивідуального житла. Пряма вигода в тому, що загальна вартість будівництва дещо нижча, ніж традиційна кладка стін з повнотілої цегли, утепленої мінватою.

Застосування теплого керамічного блоку у зовнішніх стінах позбавить у майбутньому багатьох проблем пов’язаних з експлуатацією фасадів, оскільки в класичному виконанні утеплювач, закритий між клінкером і цеглою, втрачає геометричні характеристики і, просто кажучи, “злежується”. Тому між мінватою і клінкером зменшується повітряний прошарок для видалення водяної пари, яка природним шляхом проходить через стіни назовні. Далі – гірше. Років через 30 фасад стає неоднорідним за утепленням, окремі елементи втрачають теплотехнічні властивості. Дістатися до утеплювача неможливо, т.к. зовнішня оболонка з клінкеру є суцільною стіною. Саме тому застосування німецьких керамоблоків Poroton S 300/9 спрощує і пришвидшує будівництва будинку, але й значно покращує якість експлуатації стін — повітряний прошарок між клінкером і теплим керамоблоком залишатиметься 100-річчями у своєму початковому вигляді, а стіни дозволять експлуатувати будинок. зберігаючи тепло, що дуже важливо із перспективою на довгі роки! Характеристики блоків Poroton дозволяють будувати будівлі в 3-4 поверхи при товщині стін 30 см і в повній відповідності до вимог норм по утепленню.
Стены из керамических блоков Poroton
Безперечна вигода в тому, що глиняні блоки POROTON настільки теплі, що не вимагають додатково теплоізоляції. Отже, після будівництва будинку зовнішні стіни будуть гарантовано експлуатуватися не менше 50 років, на відміну від будь-яких інших стін, утеплених мінеральною ватою або пінопластом, які вимагають капітального ремонту кожні 10-15 років.

Наші блоки виконують дві функції – конструктивну та теплоізоляційну – в одношаровій конструкції. Керамічні блоки POROTON – найкраще екологічне рішення, оскільки це на 100% натуральні глиняні блоки.

Унікальна пропозиція – ми постачаємо керамічні блоки разом із теплим клейовим розчином, який необхідний для кладки стін. Постачання здійснюються за договорами від виробника прямо на будмайданчик замовника.