Однією з найважливіших особливостей енергоефективної будівлі є її герметичність. Масивні дерев’яні стіни брусових будинків є досить герметичними, але зовнішні кути схильні до неконтрольованого пропускання холоду і вологи. Ми використовуємо декілька основних варіантів конструкцій герметичних кутових замків, які надійно захистять Ваш фінський дерев’яний будинок від вітру, вологи та холоду. Для класичних зрубів з виступаючим на перерубах брусом, все вирішується за допомогою додаткових ізоляційних прокладок, але для інших варіантів кутів конструктивні рішення складніші. Всі типи перерубів, які використовуються при будівництві фінських дерев’яних будинків мають продуману конструкцію, що виглядає завжди сучасно, красиво і естетично.

Основні типи кутів у фінському дерев’яному будинку:

Перехресний переруб– класичний і найбільш вдалий кут, досі є найчастіше використовуваним типом перерубу в будівництві дерев’яних брусових будинків.
pererub-na-krest

Переруб в коробі – тип кута, який відрізняється від класичного перехресного перерубу тим, що  брусові стіни скріплюється в класичний замок, але їх торцеві частини виступають лише на кілька сантиметрів і зашиваються в декоративний короб.
pererub-v-korobe

Міський переруб – найбільш витончений тип кута, в якому весь брус знаходиться в одній площині на всіх стінах. Використовується найчастіше для дерев’яних будинків у сучасному стилі.
gorodskoj-pererub

Лососевий плавець – кут, який імітує класичну ручну обробку замків. Використовується не дуже часто через більшу складність монтажу, але такі кути мають досить незвичайний зовнішній вигляд.
lososevyj-plavnik