Будівництво фінських будинків із бруса

Log House
Будівництво фінських будинків із бруса з кожним днем стає актуальнішим та популярнішим. І причин для цього багато, адже дерево завжди було дуже важливим будівельним матеріалом. З появою нових будівельних матеріалів у будівельній галузі, будівництво дерев’яних будинків тимчасово відійшло на задній план. Але, разом зі стрімким розвитком будівництва та нових технологій у цій галузі повертається і будівництво фінських будинків із бруса, більш того, з кожним днем набуває ще більшої популярності, і для цього є безліч причин:

1. Використання сосни в якості основного будівельного матеріалу.

Сосна є чудовим матеріалом для брусового домобудівництва, вона має цілу низку незаперечних переваг. Завдяки великій кількості смол, що містяться в сосні, виготовлений з неї брус буде мало схильний до гниття, а висота і прямизна дерев дозволяє досягти високої щільності брусових стін. Вибираючи для себе будинки з клеєного бруса, Ви отримаєте міцну, довговічну, красиву та екологічно чисту будову.

hirsi

2. Не великі терміни будівництва.

Будівництво фінських дерев’яних будинків із бруса займає зовсім небагато часу у порівнянні із зведенням інших типів будинків.

brus_sosna

3. Екологічність.

Ні для кого не секрет, що в жодному іншому будинку неможливо досягти такого ж чудового мікроклімату як у будинку з натурального дерева. Якщо Ви дбаєте про своє здоров’я, Ваш вибір безперечно зупиниться на якісному фінському дерев’яному будинку, зібраному виключно з натуральних матеріалів, подарованих самою природою.
log home

4. Великий вибір архітектурних форм.

Сучасне будівництво брусових будинків не обходиться без використання нових технологій, які дозволяють виробникам дерев’яних домокомплектів виготовляти ще якісніший та міцніший брус та інші дерев’яні деталі будинку. А використання якісних пиломатеріалів дає можливість втілювати в життя найсміливіші рішення архітекторів та найскладніші технічні рішення інженерів. Так само, при використанні сучасних захисних атисептиків, лаків, масел і кольорових фарб, можна бути впевненим, що привабливість Вашого фінського дерев’яного будинку залишиться незмінною протягом багатьох років.

экологичность финского дома

5. Великий термін служби Вашого житла.

Завдяки використанню тільки якісної щільної та міцної північної сосни та сучасних технологій сушіння в автоматизованих сушильних камерах з комп’ютерним управлінням, ми можемо гарантувати високу якість виробленого бруса, а його використання при будівництві фінського дерев’яного будинку дозволить отримати Вам надійну та довговічну будівлю.