Фінські каркасно-брусові будинки Light log

Угол каркасно-брусового деревянного дома
Як відомо, Фінляндія вже дуже давно славиться своїми дерев’яними будинками, та швидкий розвиток деревообробної промисловості вивів цю країну на якісно новий рівень будівництва фінських брусових та каркасних дерев’яних будинків. А створені фінськими інженерами конструкції будинків, що поєднують лише природні матеріали з деревени, є оптимальними з погляду енергоефективності, якості та естетичності зовнішнього вигляду. Одна з таких конструкцій під назвою “Light-Log” з’явилася після тривалого процесу виготовлення та удосконалення дерев’яних будинків, вона є найбільш інноваційною та цікавою. Така конструкція поєднує в собі брусовий і каркасний будинок одночасно, поєднуючи всі переваги цих конструкцій та виключаючи всі їхні недоліки. Фінські каркасно-брусові будинки Light-Log є найтеплішими дерев’яними будинками на ринку України.
Стена каркасно-брусового дома
Конструція каркасно-брусового будинку Light-Log унікальним чином поєднує класичний дерев’яний клеєний брус, вертикальний опорний дерев’яний каркас і целюлозний утеплювач, виготовлений з регенерованих волокон деревини. Такий будинок «дихає», приймаючи і легко віддаючи вологу, він не схильний до осаджування і має відмінні теплоізоляційні та звукоізоляційні властивості. Фінська каркасно-брусова конструкція будинку Light-Log має ряд переваг у порівнянні зі звичайним брусовим або каркасним будинком:

  • Конструкція фінського каркасно-брусового дерев’яного будинку Light-Log не містить поліетиленових плівок, що зазвичай використовуються як паробар’єр. Натомість використовується більш природний матеріал – повітронепроникний багатошаровий ламінований папір. Він ідеально підходить для будівель, що “дихають”, з натуральних гігроскопічних матеріалів, таких як деревина. Таким чином, каркасно-брусовий будинок Light-Log – це конструкція, яка складається тільки з деревени або виготовлених з неї матеріалів, що дозволяє їй поводитися так само, як поводиться брусовий будинок з натурального дерева, самостійно балансуючи коливання вологості повітря всередині приміщення. У каркасно-брусовому будинку Light-Log завжди чудовий мікроклімат, в ньому легко дихається та добре живеться.
  • У каркасно-брусовому будинку Light-Log як вітрозахист не використовуються OSB плити, в яких міститься велика кількість формальдегідів, що не дуже сприятливо впливає на якість повітря у Вашому будинку. Каркасно-брусова конструкція Light-Log не потребує вітрозахисту, так як зовнішньою “сорочкою” будинку є високоякісний, ретельно відібраний фінський брус, який легко витримує будь-які перепади температури і вологості, і виключає проникнення вітру і протягів усередину будинку.

Каркасно-брусовый дом

  • Завдяки «дихаючій» конструкції, що складається лише з природних матеріалів, у фінському брусово-каркасному будинку Light-Log у будь-яку пору року за будь-яких погодних умов завжди зберігається гарна якість повітря. Це особливо буде важливим для людей, які страждають алергією. Але не тільки алергікам, а й будь-якій здоровій людині буде приємно дихати у своїй оселі лише чистим і свіжим повітрям.

Крыша каркасно-брусового деревянного дома

  • Каркасно-брусовий будинок Light-Log будується з горизонтального фінського бруса, до якого жорстко кріпиться вертикальний опорний каркас європейського стандарту міцності T24 з каліброваного фінського бруса. Завдяки такій зв’язці виключається осадження конструкції, що є типовим для будинку з дерев’яного бруса. Використовуючи каркасно-брусову конструкцію Light-Log, можна будувати будинки більш складних і різноманітних архітектурних форм і ліній.
  • У каркасно-брусовій конструкції Light-Log найчастіше використовуються закриті кути будинку без перерубів. Фінський будинок у такому виконанні буде виглядати сучасніше і краще вписуватися в міську місцевість.
  • Стінова каркасно-брусова конструкція Light-Log відповідає найсуворішим вимогам до теплоізоляції житлових будинків. Високоефективна натуральна целюлозна ізоляція чудово зберігає тепло в будинку, а рівень вологості повітря завжди відповідає природним умовам. Целюлозний утеплювач легко заповнює порожнини будь-якої форми і міцно тримається на поверхнях конструкцій. Зовнішній брус захищає будову від вітру та інших несприятливих кліматичних впливів. Поверхні стін залишаються теплими, протяги і щілини в будинку відсутні. Крім того, каркасно-брусова конструкція Light-Log має чудові звукоізоляційні властивості.

коэффициент теплопередачи в каркасно-брусовом доме