Дерево-алюмінієві вікна Fenestra

Дерево-алюминиевые окна Fenestra

Що таке дерево-алюмінієве вікно?

Йдеться про класичне вікно з дерев’яною рамою, але зовні додатково закритим алюмінієвими профілями. Fenestra пропонує різні за конструкцією та характеристиками моделі дерев’яних та дерево-алюмінієвих вікон та балконних дверей. Дерев’яні елементи виготовляються, як правило, із клеєної деревини хвойних порід. У всіх вікон Fenestra міцна та надійна продумана конструкція. Дерев’яні елементи фарбуються чи тонуються, та був покриваються атмосферостойкими лаками. Алюмінієві профілі фарбуються порошковою фарбою. Стандартні тони: білий (RAL-9010) та темно-коричневий (RR-32). За бажанням, Ви також можете вибрати тон, що Вас цікавить за каталогом.

Вікна Fenestra Primus

дерево-алюминиевые окна Fenestre Primus

Fenestra Primus – це поворотне дворамне, дерев’яно-алюмінієве вікно з одинарним склом у зовнішній рамі та склопакетом у внутрішній рамі. Коробка вікна виконана з дерева та з боку вулиці закрита алюмінієвим профілем. Зовнішня рама повністю виготовлена ​​з алюмінію. За бажання у вікна можна встановити вентиляційні клапани, москітні сітки, жалюзі, рами, люки для провітрювання, а також декоративні планки.

дерево-алюминиевые окна Fenestre Primus

 

Основні характеристики та особливості вікна Fenestra Primus:

РОЗМІРИ:

Глибина коробки 130 мм, 170 мм або 210 мм. Дерев’яно-алюмінієві вікна Fenestra Primus виготовляються на замовлення за наданими замірами клієнта відповідно до системи управління якістю ISO 9001.

УЩІЛЬНЮВАЧ:

Для ущільнення внутрішньої рами на коробці встановлений трубчастий ущільнювач із термоеластопласту. Такий самий ущільнювач встановлений і на внутрішній рамі. Ще один ущільнювач встановлений на віконній коробці для ущільнення зовнішньої рами.

ОБРОБКА ПОВЕРХНІ:

Використовується фарба (наприклад, каталог RAL) або склад, що лесує (каталог AkzoNobel TINTEX).

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Теплопровідність: Коефіцієнт теплопередачі U стандартного скла 1,0;

Коефіцієнт теплопередачі U для спецскла 0,85 (VTT розрахунковий, розмір 1230х1480)

Звукоізоляція: Rw = 42-50 дБ Ctr = 35-47 дБ

ДЕРЕВНА

Для виготовлення елементів вікон використовується деревина хвойних порід, оброблена та підібрана за стандартом якості SFS 4433. Коробка виготовляється із склеєних дерев’яних ламелей для більшої стабільності матеріалу за допомогою атмосферостійкого клею D4.

АЛЮМІНІЙ

Для якісного захисту вікон від атмосферного впливу з боку вулиці використовуються накладки з алюмінію. Обробка алюмінієвих частин – порошкове фарбування.

СКЛО

У зовнішній рамі як стандартне скло використано 4 мм скло, у внутрішній рамі – склопакет за стандартом SFS.

Вікна Fenestra Fenix

дерево-алюминиевые окна Fenestre Fenix

Fenestra Fenix ​​– це однорамне, що відкривається всередину, поворотне або поворотно-відкидне дерев’яно-алюмінієве вікно з двокамерним склопакетом, рама та коробка якого зовні вкриті алюмінієвим профілем.

дерево-алюминиевые окна Fenestre Fenix

Основні характеристики та особливості вікна Fenestra Fenix:

РОЗМІРИ ТА ФОРМА

Максимальна площа рами – 3 м2, площа коробки – 6 м2. Можливі спеціальні форми: круглі, дугоподібні, опуклі та кутові вікна.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Теплопровідність: Коефіцієнт теплопередачі U стандартного скла 0,83;

Коефіцієнт теплопередачі U для спецскла 0,79 (VTT розрахунковий, розмір 1230х1480)

Звукоізоляція: Стандартне скло Rw = 33 дБ Спецскло до Rw = 41 дБ

ДЕРЕВНА

Тришарова клеєна деревина (сосна) згідно стандарту якості SFS 4433. Коробка виготовляється із склеєних дерев’яних ламелей для більшої стабільності матеріалу за допомогою атмосферостійкого клею D4.

АЛЮМІНІЙ

Для якісного захисту вікон від атмосферного впливу з боку вулиці використовуються накладки з алюмінію. Обробка алюмінієвих частин – порошкове фарбування

СКЛО

Потрійний склопакет 3K4Sel/4/4Sel-18 CU+ARG. Товщина склопакету 48 мм.

За спецзамовленням: безпечне скло, склопакети для покращення звукоізоляції та зниження впливу сонячного випромінювання.